Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 17 часа

Маж на 40-годишна возраст се самозапали во Трговскиот центар во Кочани. Лицето се полеало со бензин и потоа се запалил со запалка. Сведоци на настанот тврдат ...
сите 2 | | | прочитана: 1175 | веќе видена