Супер интересно во супер – дербито или битката за истокот попладнево во Штип. Брегалница и Тиквеш одиграа 1:1, со што “сините“ ја задржаа предноста од 5 бодови ...
сите 3 | | | прочитана: 4284 | веќе видена