Ракометниот клуб Голден Арт КЛ7 со нов стручен штаб и неколку промени во играчкиот состав, на 4 август ќе ги стартува подготовките за новата сезона во второто ...
сите 4 | | | веќе видена

Суперлигашот Прилеп продолжува со засилувањата за наредната сезона откако успеа да го врати во своите редови десниот бек Синиша Павлов. Овој ракометар и ...
| | веќе видена