Преку Јутјуб денеска во јавноста се пласирани нови аудио снимки наводно поврзани со судскиот процес „Рекет“. Во дел од снимките може да се чуе машки глас кој ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи го расчистува вчерашниот инцидент во Полициската станица во Прилеп кога поранешен вработен во УБК од службениот пиштол ...
| | веќе видена