Време зa читање: 2 минути На иницијатива на Синдикалната организација на Народната банка, во соработка со нивните колеги од СФОМ и синдикалните организации на ...
сите 8 | | | веќе видена

Веќе 3 години сакал да добие возило, купувал инстант лозови за возило, и сега „изгреба“ Hyundai Tucson Едно од најстарите и најсреќни места за учество во ...
сите 3 | | | веќе видена