Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 16 часа

Вработени во ,,Еуроникел индустри“ денеска повторно го блокираа патот Градско – Прилеп барајќи спас за фабриката. Поддршка во нивната борба да ја зачуваат ...
сите 13 | | | веќе видена

На овогодишното Генерално собрание на Американската стопанска комора (AmCham), Генералниот директор и Претседател на УО на „Алкалоид“ АД Скопје, Живко ...
сите 7 | | | веќе видена